CPG Україна вирощує картоплю найвищої якості

Ми забезпечуємо якість від початкового етапу посадки до моменту поставки кінцевому споживачу. Ось чому дану культуру вирощуємо на найкращих грунтах в Україні, дотримуючись всіх стандартів безпеки та якості.

Гарантія якості

Ми дотримуємося найсуворіших вимог щодо якості картоплі з поетапним аналізом процесу вирощування та сортування продукції. Гарантуємо відповідність продукції вимогам клієнтів з максимально можливим терміном зберігання.

Наша продукція відповідає українським та європейським стандартам.

Завдяки поєднанню нашого досвіду і науки світового рівня, ми поставляємо картоплю високої якості і виправдовуємо очікування клієнтів. Виключно оригінальні препарати відомих виробників та постачальників: Syngenta, Bayer, BASF, Corteva, Adama та ін. використовуються в процесі вирощування картоплі. Ведеться постійний контроль нашої продукції на наявність пестицидів, важких металів, радіонуклідів та ГМО. Кожна партія картоплі перед відвантаженням проходить тестування в нашій лабораторії.

Якість має значення!

Ми прагнемо налагодити довгострокову бізнес-співпрацю, а відтак контроль якості є одним із ключових етапів відповідальності. Наша команда постійно зорієнтована на підвищення якості продукції та створення максимально безпечних умов для наших співробітників та клієнтів.

Наша мотивація – зростання глобального попиту на високоякісну картоплю, тому CPG Україна ретельно підбирає найкращі сорти для наших клієнтів!