Централ Плейнс Груп Україна

CPG Ukraine – нещодавно створена компанія, заснована наприкінці 2019 року групою інвесторів із Шотландії та Фінляндії. Ми команда професіоналів з багаторічним досвідом: наші фахівці займаються вирощуванням картоплі більше 20 років. Метою нашої компанії є вирощування та продаж картопляної продукції вищої якості.

Картопля – це другий хліб в Україні, і ми, як сільськогосподарський бізнес, маємо великий досвід вирощування виключно якісної картоплі, що перетворюється на смачні страви!

Інвестиції, які ми робимо у своїх людей, обладнання та технології, дозволяють нам впевненно рухатися вперед. Ми пишаємось тим, що нас визнають новаторами у нашій галузі.

Марк Лерд

Генеральний директор, співзасновник

Основна мета компанії CPG Україна – служити людям, споживачам і суспільству, забезпечуючи їх потреби в продуктах харчування преміум-класу. Наш успіх базується на втіленні універсальних і вічних принципів чесності, прозорості і високої поваги до людей!

Наша місія

Забезпечити людство смачною і поживною їжею, працювати в рамках встановлених  правил та норм, щоб кожен наш крок оцінювався згідно вимог до якості, з врахуванням високого рівня відповідальності та командного духу. Ми віримо, що робимо життя кращим!

Наша мета

Створювати найкращий досвід вирощування продуктів харчування, який опирається на екологічно безпечне середовище і сприяє сталому майбутньому, що веде до підвищення стандартів життя в регіонах, де ми ведемо діяльність.